Přihlášky zašlete nejpozději do 28.12, pozdější přihlášení negarantuje Vaši účast !

startovné zahrnuje sportoviště, míče, organizaci, nealko nápoje

nebo přesun do jiné výkonnostní skupiny.
Všichni hráči odehrají minimálně 3 utkání.

Ceny : všechny kategorie věcné ceny

Stručná pravidla racketlonu:
Jedno utkání zahrnuje čtyři hrací disciplíny: stolní tenis – badminton – squash - tenis. V každé disciplíně se hraje jeden set do 21 vítězných bodů ( bez ztrát ). Za stavu 20:20 utkání pokračuje, dokud jeden z hráčů nedosáhne dvoubodového rozdílu. Celkovým vítězem utkání je hráč, který získá v součtu všech čtyř setů vyšší počet vítězných bodů. Pokud je součet vítězných bodů po čtyřech setech vyrovnaný, nastaví se závěrečná disciplína o jediný bod, který rozhodne o celkovém vítězi. Los o volbu tohoto posledního servisu probíhá stejně jako na začátku každého setu. Podávající má však na servis jediný pokus!
Na začátku každého setu se losuje o volbu strany nebo podání. Podání se střídá po dvou bodech. Podávající začína zprava, další servis zleva (s výjimkou stolního tenisu, kde se servíruje podle běžných mezinárodních pravidel). Za stavu 11 se mění strany. Mezi jednotlivými sety je pauza 5 minut pro přechod na další disciplínu i rozehrání.