Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


Čtyřhry mužů 21.1. 2012

Čtyřhry mužů 21.1. 2012 – Gonska s Müllerem tentokráte nepřekonatelní

Poprvé vyhráli po dvou letech v Rožnově chlapi z Ostravy – pár Gonska –Müller, ale vůbec to neměli jednoduché. Začnu od konce. Až tvrdý, slušně řečeno neslušný volej v tie breaku do bříška soupeřky Matuškové ukončil přetahovanou ve finále nádherně obsazeného 2. turnaje zimní série v hale v Rožnově. Když nádherně obsazeného, tak musíme konstatovat, že to bylo 18 párů rozdělených do šesti skupin po třech. Nebylo to sportovní, tedy ten volej, stejně jako ranní naprání španělského psychicky vychýleného toreadora Almagra do Tomáše Berdycha na Australia Open. Müller v Rožnově tolik prostoru a času k umístění míčku neměl, všichni k večeru byli již hodně unavení a nestačil ani k míčku včas pořádně přistoupit a umístit ho třeba jinam. Takže po podrobném zhodnocení „videozáznamu“ a po shlédnutí jestřábího oka ředitelem turnaje „střelce“ Müllera na rozdíl od toho španělského frajera omlouváme. Ale je to amatérský turnaj a dalo se to určitě řešit i inteligentněji. Omluva a pusa postižené vše nakonec spravily a jedeme příště dál.
Chyběli minulí vítězové Jurajda – Valčuha, nově však přibyli již zmiňovaní Pospíšil – Matušková, kteří ohromně překvapili, jsou mladí a plni elánu. Nových párů bylo hodně, dva dokonce ze Slovenska. Že jen jeden hráč (Lapčík) byl z domácího Rožnova, to už organizátory vůbec nepřekvapuje. Čest aspoň z okolí zachraňovali Dolnobečvané Marek – Žilinský a Vigančané Porubský – Slovák.  
O stravování se starala skvělá paní kuchařka Havlasová a každý obdržel 2 toasty, klobásku, polévku, kafé. Někdo si dal i gořaličku u baru, hodně jich však nízkých barových cen nevyužilo a potajmu konzumovali svoje „tajně“ donesené destiláty.
Takže finále: Gonska, Müller – Matušková, Pospíšil 7:6 (9:7)
O 3. místo: Skalka, Berdych – Lapčík, Kučerka 6:2.
Finále útěchy: Lopušan, Tabanyi (Žilina) – Marek, Žilinský 6:4.   
Děkuji Vám za účast, doufám, že se Vám líbilo na turnaji.
PS. Jo, odehráli jsme od 9,00 do 17,30 neuvěřitelných 46 jednosetových zápasů, děkuji vám moc za disciplínu. Byli jste skvělí, je radost se na Vás dívat, na to nasazení a bojovnost a těším se na další turnaj. I s manželkou máme radost, že se Vám u nás líbí, to je pro nás to nejpodstatnější, že jste prostě spokojeni. Další turnaj bude vzhledem k několika významným turnajům u nás – mj. 2x Mistrovství Evropy v mládežnických kategoriích, v neděli. Doufám, že to pochopíte a přijedete. Leták brzy zašleme.
Josef Kramoliš a Jana Kramolišová