Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


Domácí tenistky překvapily

Vítězný pár Karolina Kubáňová a Dominika Kramolišová

Synot Tip hala v Rožnově hostila dne 22. října 12 mladších žaček na 1. ročníku turnaje ve čtyřhrách, který pořádal agilní tenisový klub Radegast. Startovala děvčata, která v létě na mistrovských turnajích dosáhla mnoha úspěchů a v současné době se připravují na zimní halovou sezónu. Proto turnaj ve čtyřhrách byl pro ně zpestřením náročné podzimní přípravy a předpokladem k dalšímu zlepšení právě v náročné čtyřhře. Hrát totiž dobře čtyřhru vyžaduje  speciální přípravu a častokráte se na ní při tréninku zapomíná.

Turnaj se hrál tím systémem, že se každá dvojice utkala s každou jinou dvojicí a odehrála tak 5 utkání a na závěr se podle pořadí v tabulce hrálo o konečné umístění.

O 5. místo se nakonec utkala Odleváková (TK Frýdlant, r.n. 2000) s Belasovou (Povážská Bystrica, r.n. 2001) proti Adámkové (TK Deza, r.n. 2000) hrající společně s Michaelou Kuchařovou (Hranice, r.n. 2001) a vyhrály 6:2.

O 3. místo se utkala děvčata ze Zbrojovky Vsetín a v tomto utkání Hryciowová (1999) a Stejskalová (2000) vrátily porážku z utkaní ve skupinách dvojici Hanušová (1999), Nevolová (2000) a vyhrály poměrem 6:2..

Ve finálovém utkání se o velké překvapení postaraly „bečvanské“ hráčky ročníku narození 2001 – Kubáňová (nyní TK Orlová, 4. místo na žebříčku ČR a Kramolišová (TK Radegast Rožnov),  které oplatily porážku ze skupiny favorizovaným hráčkám z Frýdku Místku (Sojková – 1999) a Ungersböková (2000).

Turnaj se odehrál v přátelské předsezónní atmosféře a všichni účastnici byli s průběhem nadmíru spokojeni.