Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


II. Podradhošťský autosalon opět nezklamal

Ve dnech 23. a 24.4. 2011 se uskutečnil ve víceúčelové hale Rožnov pod Radhoštěm již tradiční Podradhošťský autosalon. Přes 4.000 návštěvníků se přišlo podívat do Synot Tip Hall na 12 renomovaných.....

Ve dnech 23. a 24.4. 2011 se uskutečnil ve víceúčelové hale Rožnov pod Radhoštěm již tradiční Podradhošťský autosalon. Přes 4.000 návštěvníků se přišlo podívat do Synot Tip Hall na 12 renomovaných, v podstatě nejlepších prodejců automobilů ze Zlínského a Moravskoslezském kraje  a na bezmála 55 nejnovějších vozů značky Volkswagen, Opel, Mitshubishi, Renault, Dacia, Peugeot, Chevrolet, Kia, Suzuki, Ford, Toyota, Land Rover, Škoda, Audi a Jaguár. Návštěvníci měli možnost také využít předváděcích jízd některých vystavovaných značek aut.

Největší senzací a pastvou pro oči návštěvníků celého autosalonu byly nové vozy značky Peugeot 308 RCZ, Jaguár XF a Audi A7 Sportback, ale pro drtivou většinu z nich byly zajímavé vozy v pro ně nedostupné cenové relaci.

Přímo na autosalonu se desítka vozů prodala a tak byla spokojenost i mezi vystavovateli. O kulturní zážitek se v sobotu postaraly mladé mažoretky ze Základní školy Dolní Bečva a celkově příjemný dynamický náboj celému autosalonu dodali dva skvělí deedjejové, kteří se snažili zpříjemnit skvělou muzikou i mluveným slovem všem návštěvníkům jejich pobyt na autosalonu. Návštěvníci mohli také využít prostředí příjemného Sport baru, kde bylo možno okusit tradiční valašské jídlo a pití.

Děkujeme všem účastníkům i vystavovatelům za přízeň prokázanou účastí na autosalonu a budeme se na Vás těšit na další tradiční výstavě nejnovějších aut – III. Podradhošťský autosalon i v roce 2012.