Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


ITF MND Futures 29.10. - 4.11.2012


Mezinárodní tenisový turnaj ITF opět v Rožnově

Od 29.10. do 4.11. probíhal v rožnovské tenisové hale opět po roce tenisový turnaj F7 Futures 2012 s celkovou dotací 10.000 dolarů. Po pondělní a úterní kvalifikaci postoupilo tentokráte do hlavní soutěže poměrně dost mladých českých hráčů a jejich výborné výkony byly potvrzovány až do posledního finálového dne. Do semifinále dvouhry se tak nakonec probojovali tři čeští tenisté. Jan Šátral v něm porazil Alexandra Buryno z Běloruska 6:4 a 7:5 a Roman Jebavý zdolal nasazenou dvojku Adama Pavláska 6:2, 6:1.

Finále tak bylo tentokrát ryze českou záležitostí. V něm zvítězil Roman Jebavý, nasazený hráč číslo 4, nad turnajovou osmičkou Janem Šátralem 6:2 a 6:4. Velkým překvapením bylo vyřazení turnajové jedničky Dušana Lojdy, který hned v 1. kole prohrál s kvalifikantem Dominikem Sucem 3:6, 4:6.

Také ve čtyřhře dominovali nejlepší z dvouher. Jebavý, Šátral, nasazený pár č. 1, v semifinále porazili Blechu s Britem Pauffleym 1:6, 6:1, 1:0 (13:11) až ve velkém tie-breaku a ve finále si poradili s dvojicí z Běloruska Bury, Fidirko 6:7, 6:1, 1:0 (10:5) opět teprve v tie-breaku. Bělorusové v semifinále zdolali pár Benard, Van Der Linden z Holandska hladce 6:1, 6:2.

Josef Kramoliš

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotografie k tomuto turnaji naleznete ve fotogalerii.