Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


Skvělý úspěch rožnovských mladých tenistů


Fantastická několikaletá série „rožnovských tenisových dětí“ stále pokračuje a jejím letošním skvělým projevem je tentokráte vítězství družstva minitenisu – tedy dětí do 7 let, oddílu TK Radegast ve finále přeboru Severomoravského kraje v Přerově. Děti trenéra Mgr. Bartoška vyhrály ve finálovém turnaji všech 6 utkání a postoupily do finále Mistrovství České  republiky, které se bude konat ve svatostánku českého tenisu – v Praze na Štvanici. Tam, kde dříve odehrály spoustu nádherných zápasů legendy českého tenisu jako wimbledonští vítězové Jan Kodeš, Helena Suková, Hana Mandlíková, Martina Navrátilová nebo Jana Novotná, budou bojovat o titul Mistra České republiky i děti z Rožnova.

Finálové utkání proti loni 3. týmu z mistrovství ČR Krnovu mělo dramatický průběh, tři utkání skončila nejtěsnějším poměrem 2:1 a hráči mnohokráte otáčeli již téměř prohraný zápas. Prostě Valaši měli tentokráte nervy jako ze železa. Úspěch to není náhodný, již několik let po sobě pravidelně dosahují rožnovské děti skvělých úspěchů a bojují i úspěšně o titul Mistra České republiky, kteréhožto také již dosáhly v roce  2006.

V konkurenci mnoha protěžovaných a z centra bohatě sponzorovaných pražských „super oddílů“ i družstva TK Prostějov se práce s mládeží v Rožnově daří úspěšně. O mimořádný úspěch se zasloužili samozřejmě také rodiče dětí, trenér Mgr. Bartošek a vedení TK Radegast. Všichni tito se za pomocí celého realizačního týmu snaží vytvářet dětem skvělé podmínky pro tenisovou přípravu i pro jejich lidský růst..

Titul přeborníka Severomoravského  kraje vybojovali Pavel Kubáň, Daniel Vašenka, Klára Kajabová (ta dojíždí na tréninky do Rožnova až  ze Vsetína) a Lukáš Pavlis. Velké poděkování a blahopřání dětem za bojovnost a úžasné nasazení a hodně úspěchů na Mistrovství ČR v Praze.