Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


Tenisté z Nové Kaledonie a Terezie Dobrovolná navštívili Rožnov


Sportovní tenisová hala a vůbec celý tenisový areál v Rožnově u koupaliště byl vybudován na podporu turismu a za účelem zvýšení návštěvnosti Rožnovska. 

A že tento projekt přináší úspěchy ukázal i poslední srpnový týden, kdy v areálu probíhalo soustředění mladých tenistů z celé Severní Moravy, ale i z Čech a přítomno bylo 5 dětí z pro nás téměř exotické Nové Kaledonie patřící Austrálii. Ti museli cestovat do Rožnova s několika mezipřistáními téměř 40 hodin.

Soustředění organizoval stále ještě vynikající český tenista a již i výborný trenér Pavel Šnobel, jehož maminka mimochodem pochází z Hutiska a který na Nové Kaledonii několikrát startoval a odtud právě pochází jeho těsné vazby na tuto oblast. A tak na jeho pozvání přijelo i 5 dětí do České republiky a zúčastnili se i tenisového soustředění v Rožnově.

Mezi svěřence Pavla Šnobla patří mj. i děti bývalé miss České Republiky Terezy Dobrovolné a tak i ona se svými dvěma dcerami na soustředění pobývala a s péči o  všechny zúčastněné děti také pomáhala.

I když počasí bylo kruté a panovala nadměrná vedra, všichni poctivě trénovali a všem se v Rožnově líbilo a jen stále opakovali, že takovou pohodu a příjemné prostředí Rožnova rozhodně neočekávali.