Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


Všesportovní prázdninové kempy pro děti


Občanské sdružení TK Radegast ve spolupráci s TJ Rožnov pod Radhoštěm připravilo pro  rožnovské děti o letošních prázdninách skutečně nevšední nabídku na trávení volného času.

Po několika ročnících oblíbených tenisových kempů i po loňském zkušebním 1. příměstském všesportovním kempu byly připraveny pro letošek všesportovní kempy s „plnou parádou“.

Tyto na organizaci náročné kempy s bohatým programem obsahovaly nespočetné množství aktivit a mimo těch základních jako je běh, či jízda na kole se děti  dále zdokonalovaly ve squashi, badmintonu, stolním tenise, tenise, jezdily na kolečkových bruslích, střílely, samozřejmě plavaly. Blízká řeka Bečva sloužila k procvičení základů kanoistiky a nescházely ani vyjížďky na kolečkových bruslích. Neskutečným zážitkem bylo zdolávání lezecké stěny pod vedením zkušených instruktorů a obratnost a šikovnost dětí na lezecké stěně vyvracely tendenční tvrzení o upadajícím fyzickém stavu i neobratnosti současné mládeže.

Kempy probíhaly v areálu TJ u koupaliště a v přilehlé sportovní hale, která sloužila pro mnoho sportů jako útočiště při ne zrovna dobrém letošním prázdninovém počasí.

 Na závěr probíhalo vždy vyhlášení za účasti rodičů a děti si odnesly domů nespočet medailí za jednotlivé disciplíny. Děti byly nadšeny programem, bavily se, užily si dostatek pohybu a jak se lidově říká, „dali si pořádně do těla“. Také se potkaly s novými kamarády a zažily i hodně legrace,  rodiče se zase dmuli pýchou nad šikovností svých ratolestí.

Přestože počasí nepřálo, dětem to vůbec nevadilo a plně využily širokou sportovní nabídku aktivit. Rodiče si zase pochvalovali, že o děti bylo denně od 8 do 16 hodin skutečně perfektně postaráno trenéry a instruktory z Plavecké školy TJ Rožnov p. R. to včetně stravovacího servisu. A tak příští prázdniny na shledanou!