Sportovní hala

Přijďte si vychutnat atmosféru naší nové moderní víceúčelové haly. Aktivně odpočívat u nás můžete při Tenisu, Badmintonu či Squashi. Hala slouží také k pořádání kulturních a společenských akcí. Věříme, že využijete našich kvalitních služeb. Těšíme se na Vás...


Vynikající výsledek tenistů TK Radegast na MČR v Praze


Fantastická několikaletá série „rožnovských tenisových dětí“ stále pokračuje, když  letos  získaly v Praze v areálu I. Českého Lawn tenisového klubu v minitenise – tedy v kategorii dětí do 7 let,  bronzové medaile. Turnaje, který se konal dne 28. 9. v Den české státnosti, děti napodobily svou bojovností a odhodlaností toho, jemuž je tento den vlastně  zasvěcen, tedy krále Václava.

V Praze se sešlo 8 vítězů krajských kol a každé družstvo sehrálo 3 zápasy. Ve čtvrtfinále nedaly děti TK Radegast šanci družstvu Tábora a zvítězily poměrem 8:0. Poté však narazily v semifinále na největšího favorita – družstvo TK Prostějov, které má do týmu „posbírané“ nejlepší děti z celé Moravy a i když zápasy byly vyrovnané, nestačily na něj a prohrály 1:7.

A tak po malém občerstvení začali hrát valašští bojovníci o bronzové medaile s družstvem Dvora Králové. Utkání byla vyrovnaná, dramatická a tak nakonec byl výsledek na počet vyhraných utkání 4:4, poměr vyhraných sad byl také nerozhodný 9:9 a tak rozhodovaly až získané míče. A těch měli rožnovští 150, kdežto soupeř 146. A tak po bedlivém propočítání  mohla vypuknout obrovská radost a nadšení z výborného výsledku.

O skvělý úspěch se zasloužili hráči Daniel Vašenka, Pavel Kubáň, Lukáš Pavlis, Klára Kajabová a Jakub Černý s trenérem Jindřichem Bartoškem.